top of page

Op. Dr. Duran ÇEKİÇ

     Dr. Duran ÇEKİÇ  2012 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni tamamlayarak lisans diplomasını aldı. Lisans eğitimi sonrasında girmiş olduğu Tıpta Uzmanlık Sınavı sonucunda Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde  yer alan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi branşında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. Uzmanlık eğitimi boyunca Dr. Çekiç gerçekleştirilen birçok ulusal kongre ve seminere katılım gösterdi.         

      2019 yılında Yağdan Elde Edilen Mezenkimal Kök Hücrelerin Yağ Hücrelerine Diferansiyasyonu ve Proliferasyonu Üzerine Kitosan Doku İskelesinin Etkisi isimli tez çalışması ile Uzman Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi unvanına hak kazandı. Opr. Dr. Duran Çekiç Uzman Cerrah unvanına hak kazanmasından sonra mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi'nde görev yaptı.

       2021 yılında Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi'ndeki görevinden istifa eden Dr. ÇEKİÇ, kendi memleketi olan Mersin ilinde Op.Dr. Duran Çekiç Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğini kurdu. 2022 yılında İstanbul Avrupa Yakasında uluslararası hizmet veren EsteCenter Estetik ve Saç Ekimi Merkezi'nde görev almaya başlayan Dr. ÇEKİÇ tüm Türkiye'ye hizmet vermekle birlikte sağlık turizmi ile Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanından hasta kabul etmektedir.

WhatsApp Image 2022-01-20 at 01.09.56.jpeg
WhatsApp Image 2021-10-14 at 22.12.43.jpeg

Misyonumuz

Tüm hastalarımıza ayrım gözetmeksizin azami dikkat ve özenle hizmetlerimizi sunmaktır.

Vizyonumuz

İnsanın en değerli varlığı olan sağlığına gelişen teknolojiyi takip ederek dinamik bir kadro ile gereken önemi verip hastalarımızın tüm beklentilerini karşılayarak dünyanın en başarılı estetik ve plastik cerrahi kliniği olmaktır.

drduran.jpg
bottom of page